חגיגות בר או בת המצווה של הילדים הצעירים שלכם הם אירוע מרגש במיוחד. לרוב אירוע בר או בת המצווה הינו משפחתי ואינטימי יותר, אולי כי הסימבוליות של המעמד הייחודי המסמל את תום הילדות ואת פריחת הנעורים דורש את קרבתם של האנשים הקרובים ביותר.

 

בר ובת מצווה אלטרנטיביים

אנחנו בחברת שף תנוח מציעים אלטרנטיבה אחרת לבר או בת המצווה שלכם, כזו שתאפשר לכם ולאורחים שלכם ליהנות מחוויה יוצאת דופן, מקורית ומושקעת. אנו מזמינים אתכם לבחור לוקיישן ייחודי בטבע, בחוף הים, בלב חורש יפהייפה, במדבר או לצד הנחל ולשלב באירוע פעילויות שונות ותפריט מותאם המתבסס על בישול שטח איכותי. יחד אתכם נחשוב כיצד להפעיל את הילדים ולפנק את המבוגרים, בחווית בר או בת מצווה בלתי נשכחת.

אנו נדאג לטפל בכל הלוגיסטיקה הנדרשת עד לפרט האחרון לרבות הוצאת אישורים מגופים שונים, הכנה וניקוי השטח לפעילות, גידור, אבטחה, מקומות חניה, תיאום בין נותני השירות החיצוניים, ביטוח, הגברה ותאורה וכל יתר האלמנטים הדרושים להצלחת האירוע.

 

בר מצווה – אירוע של פעם בחיים

אין ספק כי בר מצווה היא אירוע גדול וייחודי הן לחתן השמחה והן להורים של ילד הבר מצווה. גם אלו וגם אלו זוכרים את הבר מצווה כל חייהם והם רוצים כי היא תהיה הטובה ביותר שיש. כל הורה רוצה שהבר מצווה של הילד שלו תהיה הכי ייחודית שיש והכי מיוחדת שיש ושתשאיר חותם על האורחים שהוזמנו לבר מצווה. כמו כן כל ילד בר מצווה רוצה שהאירוע שלו יהיה בלתי נשכח ושהחברים המגיעים לאירוע יזכרו אותו לעד. כך יוצא כי בר המצווה היא אחד האירועים החשובים ביותר שנערכים בחיינו, שני אולי רק לחתונה. מכיוון שבר מצווה היא כה חשובה אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי להבטיח כי היא תהיה האיכותית ביותר שיש ועל כך אין מחלוקת.

 

מה חשוב כאשר אנחנו עורכים בר מצווה?

אז כיצד אנחנו יכולים להבטיח כי הבר מצווה תהיה מיוחדת ושונה? מה עלינו לעשות בכדי שהאירוע ייחרט בליבם של המוזמנים אליו. עליכם להבין כי הדבר החשוב ביותר בכל בר מצווה הוא המקום בו נערכת הבר מצווה. מקום הבר מצווה משפיע על כל פן בבר מצווה ויש לו משמעות אדירה להצלחת האירוע. אם הבר מצווה נערכת לדוגמא באולם אירועים סוג ב’ הרי שהיא תהיה גרועה ולא תשאיר חותם על אף אדם. אך אם הבר מצווה נערכת במקום איכותי הרי שהמשמעות היא שאנשים יזכרו את הבר מצווה לטובה ויעריכו בצורה ניכרת את מי שאירגן את הבר מצווה. בגלל זה כל כך חשוב להשקיע במקום האירוע של הבר מצווה.

 

האם להתייעץ עם חתן השמחה היכן לערוך את הבר מצווה?

שאלה מרכזית נוספת שיש לחשוב עליה, היא האם לשתף את חתן השמחה בהחלטות בנוגע לבר מצווה. ראשית ההחלטה האם לשתף את חתן השמחה נתונה להורים ולהורים בלבד. הדבר תלוי בדרך החינוך שהם הקנו לילדם והאם הם נהוגים לשתף אותו בדברים אחרים. עם זאת, זכרו כי הבר מצווה היא השלב בו הילד הופך לגבר ועל כן כאקט סמלי כדאי לשתף אותו בהחלטות שנערכות בנוגע לבר מצווה. ככל שהילד ישותף יותר כך הוא ייהנה יותר מהאירוע והדבר ישפיע על ההנאה שלו בצורה ניכרת. על כן שקלו בחיוב לשתף את הילד ולתת לו להחליט יחד אתכם היכן הבר מצווה תיערך.

 

בר מצווה בטבע – הבר המצווה המושלמת ביותר שיש

אם אתם מחפשים מקום מיוחד לערוך בו את הבר מצווה, הרי שהמקום הזה יכול להיות בטבע. בר מצווה בטבע היא לא עוד בר מצווה אלא היא אירוע ייחודי ומיוחד שונה מכל מה שהכרתם. ההנאה מבר מצווה בטבע היא עצומה והיא בעלת ערך ניכר לילד וגם לאורחים שלכם. על כן שקלו בחיוב לעשות בר מצווה בטבע ולשדרג את האירוע שלכם בכמה דרגות. בר מצווה הנערכת בטבע היא שונה מכל מה שהכרתם והיא תספק לילדכם הנאה עצומה והכרת תודה גדולה. אנו מבטיחים לכם כי לא תשכחו בר מצווה הנערכת בטבע ותזכרו אותה למשך כל חייכם.

 

בר מצווה בטבע – רק עם שף תנוח

אם אתם רוצים לערוך בר מצווה בטבע פנו אל חברת שף תנוח אשר תעזור לכם להפיק בר מצווה בטבע בצורה הטובה ביותר שיש. לחברת שף תנוח ניסיון עשיר בעריכת בר מצוות בטבע ואנו מבטיחים לכם כי אתם תקבלו אירוע מיוחד שכמותו עוד לא ראיתם. אנחנו נספק לכם את האירוע הטוב ביותר שיש תוך הקפדה על שירות איכותי ומושקע.

רוצים לקבל פרטים נוספים? יש לכם שאלות? אל תחשבו פעמיים, אנחנו כאן בשבילכם, צרו עמנו קשר ונציג שף תנוח ישמח לעמוד לשרותכם!

שף תנוח, בטלפון: 

מורן 050-2028636