“מה החלום שלכם?” 

החלטת להתחתן? מזל טוב! השאלה הגדולה באמת היא מה החלום שלכם?

האם בפנטזיה מתקיימת החתונה שלכם על חוף הים אל מול שקיעה? או אולי במדבר עם אוהל ריקודים ענקי? אולי ביער טבעי ומתחת לכיפת השמיים? קיימים המון לוקיישנים נהדרים שניתן להפיק בהם חתונה, אם אתם חולמים על חתונה אלטרנטיבית, מיוחדת בחיק הטבע ובלוקיישן יוצא דופן הרי שהגעתם אל המקום הנכון.

הפקת חתונה בטבע הוא משהו שונה ומיוחד, אנחנו בחברת שף תנוח מתמחים בהתאמה אישית של חתונות בטבע. כלוקיישן מיוחד נוכל להציע לכם מקומות שונים ברחבי הארץ, מחורשות חבויות לצד נחלים זורמים, חופי ים מיוחדים, כרם זיתים עתיק, בריכה בקיבוץ, פרדס או אפילו חצר ביתכם, יש לכם לוקיישן חלומי משלכם? ספרו לנו עליו.

נשב יחד, נבין מה הם החלומות שלכם, מה הצרכים, מה הרצונות הכלליים ומה הקווים האדומים.

התהליך של הפקת חתונה הוא אומנם מאתגר לוגיסטית אך מבחינתכם הוא פשוט מאוד, הוא כולל פגישה ראשונית יחד איתנו כדי שנוכל להכיר אותכם ואת הצרכים שלכם, לאחר שנבין את הכיוון ו”הראש” שלכם לחתונה תקבלו הצעת מחיר הכוללת את השירותים שלנו ואת העלויות של ספקי המשנה שעובדים איתנו. לאחר השלב הברוקרטי נמשיך בליווי צמוד עד יום האירוע, נקיים פגישות ספקים, נשלח אותכם לטעימות, ונדאג שהכל יהיה מוכן ליום האירוע. ביחד איתנו נתכנן לכם את החתונה שתמיד דמיינתם.

“החלום שלכם האתגר שלנו”

נשב יחד, נבין מה הם החלומות שלכם, מה הרצונות הכלליים ומה הקווים האדומים. אתם תספרו לנו איזה מוסיקה וצבע אתם אוהבים ואיזה אוכל הייתם רוצים שיפנק את האורחים ומה באמת חשוב לכם ביום המיוחד שלכם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להוציא לפועל כל חתונה שתחפצו בה, מחתונה אינטימית עם מעט אנשים ועד חתונות ענק מרובות משתתפים, יש לנו ניסיון להפיק חתונות במגוון סוגים.

 

רוצים לקבל פרטים נוספים? יש לכם שאלות? אנחנו כאן בשבילכם, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם!

שף תנוח, בטלפון: 

מורן 050-2028636 

מתן 054-5510400